Szczegóły znajdziesz w

Polityce prywatności.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.


Firma JAMA Sp. z o.o. jako Centrum Dystrybucji Wędlin - Serów - Mięsa - Drobiu jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję na rynku krajowym. Jako jedna z niewielu firm w regionie dolnośląskim może poszczycić się dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. W swojej ofercie handlowej posiada około 800 pozycji asortymentowych znanych na polskim rynku producentów.

W chwili obecnej firma JAMA posiada trzy niezależne oddziały w Wałbrzychu, Nysie i Kamiennej Górze, dzięki czemu jest w stanie codziennie zoopatrywać kilkaset sklepów nie tylko w województwach dolnośląskim i opolskim, ale również na terenie Czech, gdzie postrzegana jest jako rzetelny dostawca. JAMA stara się konkurować przede wszystkim jakością oferowanego towaru jak również fachową realizacją dostaw. Dobrze rozbudowana sieć magazynowo-ligistyczna umożliwia przebywanie blisko klientów oraz zapewnia im ciągłą dostępność produktów. JAMA to firma kreatywna, która elastycznie reaguje na zmieniające się warunki rynkowe co umozliwia sprostanie oczekiwaniom klienta. Sprzedaż koordynuje wyszkolony dział handlowy posiadający w swoim składzie przedstawicieli handlowych działających na swoich regionach oraz sprawnie funkcjonujący telemarketing. System kontroli towarowej zabezpiecza klientów przed otrzymaniem towaru złej jakościWskutek stosowania nowoczesnych metod zarządzania oraz różnorodnych form promocji i rabatów cenowych stale rośnie grono zadowolonych klientów. Dumą wszysckich pracowników firmy jest satysfakcja odbiorców z jakości oferowanych produktów i usług. Spółka prowadzi działaność na rynku tradycyjnym oraz na tzw. rynku nowoczesnym za pośrednictwem dużych sieci handlowych. Swoją ofertę kieruje również do wszystkich restauratorów, hoteli oraz właścicieli firm cateringowych na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Dzisiejsza sytuacja panująca na rynku motywuje nas i determinuje do jeszcze większego zainteresowania potrzebami klienta. Dlatego wciąż podnosimy jakość świadczonych przez nas usług głównie poprzez budowanie relacji z naszymi klientami. Największą nagrodą dla takiej firmy jak JAMA Sp. z o.o. jest nie tylko ostateczny wynik finansowy ale  przede wszystkim wzrost satysfakcji naszych klientów. To właśnie stawiamy sobie za cel!

Copyright © Jama 2008 - 2010

« 1 »